Cloud computing – porozumejte kľúčovej technológii 21. storočia

Pozývame Vás na diskusné fórum HNClubu, ktorého hosťom bude

David Chappell

Ide o jedného z najvýznamnejších spíkrov v Silicon Valley, ktorý viedol kľúčové prezentácie na viac ako stovke významných konferencií na piatich kontinentoch. Jeho semináre navštívili desaťtisíce IT manažérov, softvérových architektov a vývojárov vo viac ako 45 krajinách. Komentáre Davida Chappella sa objavili v takých významných médiách, ako napríklad The New York Times či CNN.com. Medzi jeho klientov patrí nielen Microsoft, ale i HP či IBM.

Na Slovensku sa bude venovať problematike cloud computingu, ktorý je v súčasnosti trendom v mnohých spoločnostiach. Stojí za tým fakt, že firmám nielen šetrí peniaze a čas, ale aj zvyšuje efektivitu práce.

Príďte si vypočuť unikátnu prezentáciu Davida Chappella, ktorý vám priblíži fungovanie a budúcnosť cloudov v IT sfére a firmách.

 

Kto je David Chappell

David Chappell je riaditeľom spoločnosti Chappell & Associates v San Franciscu. V minulosti viedol kľúčové prezentácie na viac ako 100 významných konferenciách na piatich kontinentoch. Jeho semináre navštívili desaťtisíce IT manažérov, softvérových architektov a vývojárov vo viac ako 45 krajinách.

Komentáre Davida Chappella sa objavili v takých významných médiách, ako napríklad The New York Times, CNN.com a v mnohých ďalších. V začiatkoch jeho kariéry vytvoril sieťový softvér a predsedal Americkej národnej štandardizovanej pracovnej skupine.

David má tituly z ekonomiky a informatiky, oba z prestížnej University of Wisconsin – Madison. Jeho knihy boli publikované v desiatkach jazykoch a pravidelne sa používajú počas kurzov na MIT, ETH Zürich a iných univerzitách. Počas svojej konzultantskej praxe pomáhal takým klientom, ako sú napríklad Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Stanford University či Target Corporation, adaptovať nové technológie, presadiť nové produkty a vzdelávať zákazníkov.

V súčasnosti David Chappell pomáha prostredníctvom svojich prezentácií, kníh, článkov a konzultácií ľuďom na celom svete pochopiť, používať a lepšie sa rozhodovať pre nové technológie. David sa špecializuje najmä na problematiku cloud computingu, ktorý je v súčasnosti veľkým trendom v mnohých spoločnostiach

Program

9.30 - 10.00 prezencia hostí

10.00 - 11.30 diskusia

11.30 - 12.45 obed

 

Partneri

23. september 2014 od 10:00
Do eventu ostáva 0 dní 0 hodín 0 minút

Fotogaléria